• گروه مطلب:| خبر| باشگاهی|
  • کد مطلب:1816
  • زمان انتشار:دوشنبه 20 مرداد 1399-17:27
  • کاربر:.
تنش و اختلاف در جلسه هم اندیشی؛

ساعتی پیش جلسه با حضور مسئولین سازمان لیگ و مدیران تیم‌های لیگ برتری فوتسال برگزار شد.
تصمیم گیری درباره زمان برگزاری لیگ برتر به هیات رئیسه واگذار شد /تهدید به کناره گیری از مسابقات توسط چند باشگاه

به گزارش فوتسال ۲۰۲۰، پیش از جلسه ای که چند ساعتی قبل با حضور مسئولین سازمان لیگ و مدیران تیم های لیگ برتری برگزار شد، مدیران تیم‌های لیگ برتری جلسه‌ای برگزار کردند و در جمع بندی نهایی به سازمان لیگ پیشنهاد دادند تا مسابقات لیگ برتر پس از اتمام جام ملتهای آسیا برگزار شود و مسابقات به صورت مجتمع نباشد و در صورت مجتمع شدن تیمی از لیگ برتر سقوط نکند.

اما با اعلام سازمان لیگ مسابقات لیگ برتر به صورت مجتمع و در دو گروه ۷ تیمی برگزار خواهد شد و از هر گروه ۳ تیم به مرحله بعد صعود خواهند کرد.

در مرحله نهایی نیز تیم ها به صورت گروهی و رفت و برگشت به مصاف یکدیگر خواهند رفت تا تکلیف قهرمان لیگ برار مشخص شود.

در این جلسه اعلام شد مبلغ ورودی مسابقات ۵۰ میلیون تومان خواهد بود و هرتیم می‌تواند از ۷ بازیکن امید و۴ بازیکن زیر ۲۳ سال استفاده کند.

تعدادی از مدیران باشگاهها خواستار برگزاری لیگ در اول دیماه شدند اما تاریخ اعلام شده سازمان لیگ ، کادرفنی و کمیته ی فوتسال ۱۰ مهرماه بود که با مخالفت تعدادی از مدیران باشگاهها روبرو شد حتی تیم های سوهان محمدسیما، شهروند ساری، اهورا بهبهان، مقاومت البرز و ... اعلام به کناره گیری در صورت برگزاری لیگ در مهرماه شدند.

ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی نیز قصد ترک جلسه را داشت که با ریش سفیدی عده ای از مسئولان و مدیران این اتفاق رخ نداد.

در پایان قرار شد هیات رئیسه سازمان لیگ درباره زمان برگزاری لیگ تصمیم گیری کند. همچنین باشگاه سوهان محمدسیما قم بعنوان میزبان قرعه کشی مسابقات انتخاب شد که زمان این جلسه متعاقبا اعلام خواهد شد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0