مدیر عامل شهریار ساری گفت: به جهت قضاوت ضعیف و بحث برانگیز داوران این تیم از ادامه مسابقات منصرف شده و به نشانه اعتراض در دیدار پایانی حاضر نخواهد شد.
انصراف شهریار ساری از لیگ برتر فوتبال ساحلی/ ضعف داوری دلیل انصراف

به گزارش فوتسال۲٠۲٠، سیدقاسم صالحی مدیرعامل شهریار ساری در گفت‌وگویی اعلام کرد: به جهت قضاوت ضعیف و بحث برانگیز داوران دیدار شهریار ساری در مقابل فرش حداد اصفهان که در بوشهر برگزار شد این تیم از ادامه مسابقات منصرف شده و به نشانه اعتراض در دیدار پایانی حاضر نخواهد شد و بوشهر را ترک خواهد کرد.

وی همچنین اعلام کرد: جدا از بحث قضاوت‌های داوری که منشاء آن عدم نظارت کمیته داوران و چیدمان‌های غیراصولی و حضور داوران نا آماده که حتی از آمادگی جسمانی لازم برخوردار نبوده و اضافه وزن‌های داوران در پخش مستقیم شبکه ورزش نیز برای همگان مشهود بوده، مایه مزاح بینندگان تلویزیونی است، تا واگذاری میزبانی یک سویه و جهت‌دار به شهرهای یزد و بوشهر نیز مزید بر علت است.

صالحی افزود: سازمان لیگ فوتبال در انتخاب میزبانی مسابقات هیچگاه عدالت را رعایت نکرده و به جز دو شهر یاد شده سایر شهرهای دیگر را فقط وقتی میزبانی وجود ندارد و از نظر میزبانی دچار مشکل است را به یاد می‌آورد.

مدیرعامل تیم والیبال شهریار ساری گفت: ترک مسابقات تبعات زیادی برای این باشگاه دارد ولی برای اینکه صدای مظلومیت تیم‌های ساحلی را به گوش کمیته داوران برسانیم مجبور به این کار شدیم و امیدواریم این موضوع مورد پیگیری واقع شود.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0