سرمربی مس سونگون گفت: توهین کردن به بازیکنان بزرگی مانند فخیم و جاوید که برای فوتسال ما خیلی زحمت کشیدند و افتخارات زیادی را کسب کردند کار خوبی نیست
افضل: اگر شمسایی فکر میکند خودش lQ بالایی دارد کاملا در اشتباه است/آدم باید یک چهره داشته باشد.

به گزارش فوتسال۲۰۲۰، علی افضل سرمربی تیم مس سونگون در رابطه با دو گروه شدن تیمها در لیگ برتر اظهار داشت: من به هیچ وجه موافق دو گروه شدن تیمها و اینگونه برگزاری لیگ نیستم و از نحوه برگزاری لیگ غافلگیر شدم چرا که اگر واقع بینانه نگاه کنیم با حذف پلی آف تیمهایی که به مرحله نهایی راه پیدا می کنند باید ۲۲ بازی برگزار کنند و این تعداد در فصول گذشته  ۲۶ بازی بود یعنی در کل ۴ بازی تفاوت دارد که برای من سئوال است که آیا سازمان لیگ لنگ این ۴ بازی بود؟ به نظر من این تصمیم تنها به سود تیمهایی است که در مرحله اول در جایگاههای چهارم و پنجم گروهها قرار میگیرند و بعد از برگزاری بازیهای مرحله اول به خانه هایشان می روند.

وی افزود: تیمهایی که به مرحله نهایی صعود میکنند باید ۱۰ بازی سخت را برگزار کنند و حتی یک باخت آنها را از قهرمانی دور میکند و از طرفی به دلیل اهمیت بازیها قطعاً خستگی بازیکنان را به همراه خواهد داشت و تمام بازیکنان باید مراقب باشند تا مصدوم و محروم نشوند ولی در هر صورت قرار است لیگ اینگونه برگزار شود و ما هم موظف به قبول آن هستیم.

سرمربی قهرمان فصل گذشته تصریح کرد: اینکه در چه گروهی و با چه تیمهایی قرار بگیری مهم نیست چرا که تیمی که به دنبال نتیجه است فرقی ندارد با چه تیمی قرار میگیرد و اگر قرار است تیمی قهرمان نشود چه بهتر که چهارم گروه خود شود و بالا نیاید چرا که در لیگ، تیم دوم با تیم دوازدهم تفاوتی ندارد.

افضل تاکید کرد: تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا تیم خوبی را روانه مسابقات کنیم و ان شاءاله نتایج خوبی کسب کنیم و به بازیکنان تیممان کمک کنیم تا فوتسالشان پیشرفت کند.

عضو هیئت مدیره باشگاه سپاهان اصفهان در رابطه به اظهار نظر شمسایی در مورد IQ پایین فخیم و جاوید، بیان داشت: نمیدانم شمسایی برای اندازه گیری IQ بازیکنان چه معیاری داشته و چگونه احساس کرده که خودش IQ بالایی دارد؟! اینکه خدا به وحید شمسایی لطف کرده و چندین دوره آقای گل شده، باید بداند که خودش به تنهایی به این عنوان نرسیده و بازیکنان کناری شمسایی (از جمله خود بنده) خیلی زحمت کشیدند تا این آقا به این عنوان دست پیدا کند و اگر ایشان فکر میکند خودش IQ بالایی دارد، کاملاً در اشتباه است و به نظرم ایشان فقط IQ بالایی در بهم ریختن تیمهای حریف دارد.

افضل گفت: توهین کردن به بازیکنان بزرگی مانند فخیم و جاوید که برای فوتسال ما خیلی زحمت کشیدند و افتخارات زیادی را کسب کردند کار خوبی نیست.

وی ادامه داد: با وجودی که به وحید شمسایی علاقه مند هستم اما آدم باید یک چهره داشته باشد و به دنبال این نباشد تا در رسانه ها گریه کند و حرفهایی بزند تا با احساسات مردم بازی کند و اگر هر فردی کاری میکند باید بین خودش و خدای خودش باشد.

سرمربی مس سونگون در رابطه با شرایط تیمش بیان کرد: به جز مهدی جاوید که از تیم ما جدا شد با بقیه بازیکنان تیم قرارداد بستیم و امیدواریم اسحاق سورغالی هم بتواند به تیم ما کمک کند و چند بازیکن دیگر هم مدنظر ما هستند و به دنبال این هستیم تا بازیکنانی که در پستهای مختلف قادر به کمک به تیم هستند را جذب کنیم البته نه بازیکنان اسمی که بخواهیم تیمهای دیگر را ضعیف کنم که اصلا اعتقادی به این کار ندارم.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0