مدیر تیم منتخب دانشجویی در معرفی کادر تیم تبلیغ یک باشگاه خارجی را انجام داده است
سوءاستفاده ی عجیب از نام تیم منتخب دانشجویی ایران / آیا مراجع امنیتی و کمیته اخلاق فدراسیون به داد فوتسال می رسند!

به گزارش فوتسال ۲۰۲۰، تیم ملی دانشجویی ایران پس از برگزاری مسابقات کشوری زیر نظر فدراسیون ورزش های دانشگاهی تشکیل و بصورت رسمی بنام تیم ملی فوتسال دانشجویی ایران در مسابقات آسیایی و جهانی شرکت می نماید. طی سالیان گذشته در کنار تیم ملی دانشجویی شاهد حضور تیمی بنام تیم منتخب دانشجویی بودیم که بسیاری از اعضای خانواده فوتسال را سردرگم کرده است.

در گذشته اعضای تیم منتخب دانشجویی با توجه به غیر رسمی بودن مسابقات آن، بدون هیچگونه سروصدایی در این مسابقات شرکت می کردند و بقولی آب از آب تکان نمیخورد اما در سال جاری با معرفی چهره جدید کادر این تیم، حضورشان بعنوان مسئول و سرمربی در بوق و کرنا و تیتر یک بعضی از رسانه ها شد.

رضا ابراهیمی مدیر معرفی شده ی تیم منتخب دانشجویی که مالک باشگاه رکورد کلوپ آذربایجان هم هست در اقدامی در احکام انتصابی کادر تیم از کاغذهایی با سربرگ باشگاه آذربایجانی استفاده کرد که در نوع خود عجیب بود.  به هر صورت این موضوع چند سوال در ذهن فوتسال دوستان به وجود می آورد، مگر می شود با سربرگ یک باشگاه خارجی برای تیم منتخب دانشجویی کشوری که فوتسالش سومی جهان را یدک میکشد استفاده کرد و سوال دوم این است که چرا مراجع امنیتی و کمیته اخلاق فدراسیون تاکنون هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداده است.

هر چند بوق و کرنا کردن حضورشان در تیم منتخب دانشجویی را باید تبلیغی برای متقاعد کردن مدیران عامل باشگاهها جهت حضور در کادرفنی تیمشان دانست که طی ماه‌های گذشته هم خبرهایی مبنی بر ورود باشگاه استقلال به فوتسال کشور شنیده می شد که پشت پرده ورود تیم آبی پایتخت همین آقایان قرار داشتند که پس از کش و قوس های فراوان حضور استقلال در لیگ برتر منتفی شد.

ضرب المثل قدیمی در بین ما ایرانیان مرسوم است که می گوید آفتابه و لگن هفت دست اما شام و نهار هیچی؛ با وجود تبلیغات فراوان برای اعلام کادر تیم منتخب دانشجویی متاسفانه تاکنون این افراد هیچ اردوی برای آمادگی این تیم برگزار نکرده اند و شاید هم توان برگزاری حتی یک اردو را هم نداشته باشند.

با تـوجه به اینکه علیزاده سرپرست فدراسیون دانشگاهی وجود چنین تیمی را غیر قانونی دانسته، هواداران فوتسال در سطح کشور منتظر ورود مراجع امنیتی و کمیته اخلاق فدراسیون به چنین موضوعی بوده تا جلوی هر گونه سوءاستفاده از نام ایران عزیز گرفته شود و حال باید دید مراجع امنیتی و کمیته اخلاق فدراسیون چه واکنشی در خصوص فعالیت های چنین افرادی نشان خواهند داد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0