تیم ملی فوتسال ایران دو دیدار تدارکاتی با تیم ملی ازبکستان برگزار کرد.
فوتبال پخش، فوتسال کشک!/ ناتوانی کمیته فوتسال در گرفتن حق فوتسالی ها

به گزارش فوتسال ۲۰۲۰، طی سال های گذشته اهالی جامعه بزرگ فوتسال همواره از نامهربانی های فدراسیون فوتبال و مدیران ورزشی کشور گلایه داشتند.

پس از بلاتکلیفی های فراوان در آماده سازی تیم ملی فوتسال این بار ملی پوشان برای انجام دو دیدار تدارکاتی به لطف تیم ملی فوتبال به ازبکستان سفر کردند و دو دیدار دوستانه با تیم ملی فوتسال این کشور برگزار که در هر دو دیدار هم پیروز شدند.

نکته قابل توجه در خصوص این دیدارهای تدارکاتی ، پخش نشدن بازی‌های فوتسال از رسانه ملی بود، در مقابل دیدار تیم ملی فوتبال ایران با ازبکستان به صورت زنده از شبکه های ملی پخش شد.

پس از جدایی میثم شیرزاد و محمد هاشم زاده از کادرفنی به دلیل مشکلات مالی و لغو اردوهای تیم ملی به دلیل فراهم نبودن شرایط این بار پخش نشدن بازیهای تیم ملی فوتسال اوج تبعیض فدراسیون نشین ها نسبت به فوتسال بود.

موضوعی که اعتراض اهالی فوتسال را به همراه داشته است و این حجم از مشکلات نشان از ضعف کمیته فوتسال دارد که در گرفتن حق این رشته پرافتخار ناتوان است.

به هر صورت انتظار می رود فوتسال که پرچم دار فدراسیون فوتبال بوده هم مورد حمایت قرار گیرد و این امر وجود افرادی را در کمیته فوتسال می طلبد که بتوانند از حق فوتسال دفاع کنند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0