قائم مقام تیم فوتسال هایپر شهر شاهین شهر اصفهان به هواداران اصفهانی اطمینان داد که این تیم شگفتی ساز فصل جدید لیگ برتر فوتسال می شود
می خواهیم اعتبار فوتسال اصفهان را حفظ کنیم/ شرایط مالی سختی داریم

به گزارش فوتسال ۲۰۲۰، فصل جدید لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور قرار است از اول آبان ماه استارت بخورد، این در حالی است که اکثر تیم‌ها خودشان را برای حضوری پرقدرت در این لیگ آماده می‌کنند.

یکی از همین تیم‌ها هایپر شهر شاهین اصفهان است. این تیم که فصل گذشته نمایش نسبتاً خوبی داشت، امسال هم امیدوار است با وجود بازیکنان با انگیزه و کادر فنی جدید، فصل خوبی را پشت سر بگذارد.

رحمان ولی بحرینی، قائم مقام باشگاه هایپر شهر شاهین شهر با اشاره به شرایط این تیم در آستانه فصل جدید لیگ برتر فوتسال گفت: فصل گذشته با توجه به اینکه اولین سال حضور ما در لیگ برتر فوتسال بود، موفق ظاهر شدیم و نظر مجموعه به این شکل بود که در فصل جدید قدرتمندتر وارد مسابقات شویم. ولی متأسفانه به دلیل آسیب‌های ناشی از کرونا دچار مشکلات مالی شدیم.

وی ادامه داد: همانطور که در جریان هستید، هایپر مارکت ها و بخش‌های خصوصی بیشترین صدمه را از این موضوع دیده‌اند. امسال با توجه به اینکه وضعیت مالی مجموعه مناسب نبود، با این حال سعی کردیم بهترین نفرات را انتخاب کنیم و از اعتبار فوتسال اصفهان دفاع کنیم.

ولی بحرینی افزود: چند وقتی بود که برای خرید سهمیه لیگ برتری ما، برخی دوستان پیشنهاداتی ارائه کردند و با توجه به طولانی شدن جلسات، ما فرصت آماده سازی را از دست دادیم. با توجه به همین موضوع، به همراه مدیریت تصمیم گرفتیم که از بحث واگذاری و فروش امتیاز منصرف شویم و مثل سال گذشته خودمان در لیگ برتر شرکت کنیم.

قائم مقام هایپر شهر شاهین شهر در خصوص اینکه چقدر از تیم فعلی توقع دارند و جایگاه مدنظرشان کجاست، اظهار داشت: سال گذشته هم که ما تیم را روانه مسابقات لیگ برتر کردیم، اسکلت هایپر، تیم لیگ یک بود و خیلی‌ها فکر می‌کردند که ما برای سقوط نکردن می‌جنگیم اما هرچه مسابقات به جلو رفت ما بهتر شدیم و در نقطه آخر، رسیدن به پلی‌آف را از دست دادیم و با این وجود می‌توانستیم خالق شگفتی باشیم.

ولی بحرینی در ادامه افزود: امسال هم دیگاه ما فرقی نکرده و امیدواریم با بهره گیری از تجربیات آقای تاجیک سرمربی جدید و کادرفنی او، بتوانیم موفق شویم. آقای تاجیک یک فرد جوان ولی با تجربه است، کافی است به کارنامه او نگاه کنید، تا متوجه شوید چه مربی خوش آتیه‌ای است. سیاست ما هم میدان دادن به جوانان است. در خصوص چشم انداز هم باید بگویم که من فکر می‌کنم می‌توانیم خالق شگفتی باشیم و اعتبار فوتسال اصفهان را حفظ کنیم.

قائم مقام هایپر شهر شاهین در پایان در خصوص غیبت تماشاگران و ضرر تیم‌ها از این موضوع هم گفت: این اتفاق فقط به ضرر یک تیم خاص مثل هایپر، گیتی پسند یا مس‌سونگون نیست؛ به ضرر کل لیگ است و ما هم سعی می‌کنیم خودمان را با شرایط موجود وفق دهیم. وقتی هواداران حضور ندارند از هیجان مسابقات کاسته می‌شود. ولی سلامت جامعه در اولویت قرار دارد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0