بازیکن فصل گذشته تیم سفیر گفتمان تهران گفت :  به دلیل شرایط زندگی ترجیح دادم چند پیشنهاد را رد کنم.
رضاییان : سلامتی جامعه بسیار مهم است / شرایط مالی فوتسال مناسب نیست

به گزارش فوتسال ۲۰۲۰، مهدی رضاییان بازیکن فصل گذشته سفیر گفتمان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ما بیان کرد : در حال حاضر به صورت انفرادی تمرین می کنم و منتظر یک تصمیم مناسب هستم تا به حال چند پیشنهاد لیگ برتری و لیگ یکی داشتم اما با توجه به شرایط زندگی ترجیح می‌دهم نزدیک تهران باشم.

وی افزود : در حال حاضر شرایط کشور بسیار خاص است و همه باید کمک کنند از این بیماری رها شویم، سلامتی بازیکنان و خانواده هایشان در اولویت قرار دارد قطعاً تا زمانی که شرایط مساعد نباشد ستاد کرونا مجوز لازم را صادر نخواهد کرد.

رضاییان درخصوص شرایط لیگ دسته اول بیان کرد : تعدادی از تیم‌های لیگ دسته اول فعالیت خود را آغاز نکرده‌اند اما برخی به خوبی در حال یادگیری و تمرین هستند و مشخص است برای صعود به لیگ برتر برنامه دارند.

رضاییان اظهار داشت : شرایط مالی در فوتسال چندان جالب نیست امیدوارم باشگاه‌ها به تمامی تعهدات خود عمل کنند تا بازیکنان هم کمی از لحاظ مالی شرایط خوبی داشته باشند، اکثر بازیکنان فوتسال شغل دیگری ندارند و با فوتسال زندگی خود را مدیریت می کنند.

بازیکن فصل گذشته سفیر گفتمان در پایان گفت : امیدوارم شرایط کشور به گونه ای شود که هواداران نیز در سالن حاضر شوند تا کیفیت و جذابیت فوتسال چند برابر شود، در پایان از مدیریت و کادر فنی باشگاه سفیر گفتمان تهران تشکر می کنم که در فصل گذشته به من کمک فراوانی کردند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0