اختصاصی؛

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان گفت :  با توجه به حکمی که کمیته استیناف صادر کرده است بنده برای حضور در سالن مسابقات مشکلی ندارم و تنها نمی‌توانم بر روی نیمکت حضور داشته باشند.
افضل : مس در فصل پیش رو نیز قدرتمند است/ به رای استیناف احترام می گذارم

به گزارش فوتسال ۲٠۲٠، علی افضل در خصوص صدور رای استیناف و محرومیت یکساله ، در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت  : مسئولین کمیته استیناف طبق اظهارات نمایندگان مسابقه رای صادر کردند و بنده نیز برای آنها احترام می‌گذارم اما امیدوارم کسانی که این اظهارات را نوشته اند بتوانند راحت بخوابند. بنده کار اشتباهی انجام ندادم و کسانی که این کار را با من کرده اند را به خدا میسپارم.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان درخصوص ادامه همکاری با این باشگاه گفت : قطعاً در خصوص این موضوع مدیران باشگاه تصمیم خواهند گرفت و بنده نیز تابع تصمیمات مدیران باشگاه هستم، باشگاه مس سونگون همیشه جزو بهترین‌ها بوده است و قطعاً در فصل پیش رو نیز قدرتمند حاضر خواهد شد.

وی افزود : با توجه به رای کمیته استیناف بنده برای حضور در سالن مسابقات هیچ مشکلی ندارم و فقط نمی توانم بر روی نیمکت حضور داشته باشم، امیدوارم هر اتفاقی می افتد بار دیگر مس در فوتسال کشور و آسیا بدرخشد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0