باشگاه مس سونگون ورزقان در سه سال گذشته توانسته مقام نخست لیگ برتر فوتسال کشور را کسب کند.
تصمیمات غیر ورزشی در مس / ورزقانی ها اسیر حاشیه خود ساخته!

به گزارش فوتسال ۲۰۲۰، باشگاه مس سونگون با عملکرد مثبت خود تبدیل به یکی از قدرت های فوتسال در ایران و آسیا شده است، مسی‌ها فصل گذشته با هدایت علی افضل توانستند برای سومین سال متوالی قهرمان لیگ برتر فوتسال کشور شوند.

اما به دلیل حواشی و درگیری هایی که در دیدار پایانی لیگ برتر رقم خورد سرمربی باشگاه مس سونگون به مدت یک فصل از حضور بر روی نیمکت تیم ها محروم شد، که همین موضوع اعتراض باشگاه مس سونگون را نیز در پی داشته است.

مس جهت حضور در جام باشگاه های آسیا و لیگ برتر پیش از تمامی تیم‌های لیگ برتری تمرینات خود را آغاز کرد و پس از اعلام رای نهایی محرومیت علی افضل، این سرمربی به سمت مسئول فنی باشگاه مس منصوب شد و تمرینات باشگاه نیز به دلیل شیوع بیماری کوید ۱۹ تعطیل شد.

اما این روزها حاشیه عجیبی حوالی باشگاه مس ایجاد شده است و در اقدامی خبری مبنی بر برکناری مدیرعامل موفق این باشگاه در رسانه‌ها منتشر شد اما بلافاصله این خبر توسط مجموعه مس تکذیب گردید.

از تبریز شنیده می شود دهقانی نماینده مردم ورزقان در مجلس و ضیغمی مشاور مدیرعامل شرکت ملی مس به دنبال ایجاد تغییر هستند، اما اگر این موضوع صحت داشته سوالی به وجود می‌آید که دلیل این دخالت‌های سیاسی در ورزش چه چیزی میتواند باشد، باشگاهی که در سه سال گذشته موفقیت های زیادی برای ورزش آذربایجان شرقی کسب کرده است بیش از هر چیزی نیاز به ثبات مدیریتی دارد.

باید دید سرنوشت باشگاه مس با این حاشیه های خودساخته چه خواهد شد آیا اجازه ادامه روند مثبت با نجفی جوان و موفق را می دهند یا اینکه این مجموعه وارد مشکلات جدید خواهد شد!

آنچه پر واضح است نجفی در طول حضورش در مس سونگون موفقیت های زیادی را برای ورزش آذربایجان شرقی و حتی مجموعه شرکت ملی مس ایران رقم زده که انتظار می رود دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی مس ایران با ورود به این مسائل از ایجاد حواشی خود ساخته جلوگیری نماید.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0