لیگ دست دوم فوتسال با حضور ۳۶ تیم در شش گروه از اول مهرماه آغاز شد.
فریاد لیگ دویی ها شنیده نمی‌شود!

به گزارش فوتسال ۲۰۲۰، مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال قرار بود ۸ اسفند ۹۸ آغاز شود که به دلیل شیوع بیماری کرونا این مسابقات به تعویق افتاد.

مسابقات این لیگ با حضور ۳۶ تیم در شش گروه از اول مهرماه آغاز شد و پس از پایان یافتن مرحله نخست این رقابت‌ها که به صورت مجتمع برگزار گردید ۱۲ تیم جواز حضور در مرحله دوم را کسب کردند.

پس از پایان یافتن مرحله نخست قرعه کشی مرحله نهایی به سرعت انجام و تیم های این مرحله حریفان خود را شناختند و تمرینات آماده سازی خود را بار دیگر آغاز کردند.

در حال حاضر پس از گذشت تقریبا یم ماه از مراسم قرعه کشی هنوز هیچ برنامه خاصی برای برگزاری مرحله دوم اعلام نشده و تمامی تیم های لیگ دسته دوم دچار ضررهای مالی فراوانی شدند.

سازمان لیگ فوتسال دلیل برگزار نشدن لیگ را دریافت نکردن مجوز از ستاد مقابله با کرونا در ورزش اعلام کردند. این موضوع در حالیست که رشته‌های فوتبال، والیبال، بسکتبال، هندبال و حتی کشتی نیز مجوز برگزاری لیگ‌ را گرفته و آن را شروع کردند.

برخی از باشگاه های لیگ دویی معتقد هستند سازمان لیگ آنها را فراموش کرده و می‌شود گفت مرحله دوم لیگ دسته دوم از یاد تمامی مسئولین فوتسال کشور رفته است.

به طور قطع شروع نشدن لیگ می‌تواند ضربه بزرگی به اهالی این رشته وارد کرده و این افراد را بیش از پیش سرخورده‌تر کند زیرا این اولین باری نیست که فوتسال از طرف مسوولان فدراسیون فوتبال نادیده گرفته می‌شود.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0