در حال هایپر شهر شاهین‌شهر پس از شایعات فروش سهمیه، سرمربی جدید خود را معرفی کرد که وضعیت این تیم همچنان نامشخص و خبرهای مختلفی از اردوی زردپوشان به گوش می‌رسد.
بلاتکلیفی دومین سهمیه فوتسال اصفهان / مدیران هایپر شهر پاسخگو نیستند

به گزارش فوتسال۲٠۲٠، بهمن‌ماه سال ۱۳۹۸ بود که در یک فینال تماشایی تیم هایپر شهر شاهین شهر با وجود شکست مقابل شاهین کرمانشاه جواز حضور در لیگ برتر فوتسال کشور را کسب کرد تا به عنوان دومین نماینده اصفهان پس از گیتی‌پسند در این لیگ حاضر باشد.

استارت خوبی هایپر شهر در لیگ برتر

پس از اتمام لیگ یک و شروع نقل‌انتقالات لیگ برتر هایپر شهر به عنوان دومین نماینده اصفهان، عملکرد مناسبی داشت و با جذب بازیکنان خوبی همچون سعید افشار، مجید حاجی‌بنده و ابراهیم حسینی توانست علاوه بر حفظ شاکله تیم فصل قبل خود، شرایط را برای حضور در لیگ برتر مهیا کند. <p >سعید رستمی نیز که هایپر را از لیگ یک به لیگ برتر آورد، چند هفته‌ای میهمان این تیم بود و پس از آن در طول مسابقات  از سمت خود برکنار شد؛ هایپر شهر شروع خوبی در هفته‌های ابتدای لیگ داشت ولیکن با گذشت زمان این تیم افت کرد و به انتهای جدول رسید. <p >پس از آغاز دوران افت هایپر و برکناری سعید رستمی، مهدی مصطفوی سکان این تیم را بر عهده گرفت ولی نتایج وی نیز مفید واقع نشد تا جای خود را به مهرداد جابری جوان اما با تجربه دهد؛ جابری توانست با کسب نتایج خوب ابتدا از منطقه سقوط عبور کند و پس از آن نیز تا یک قدمی پلی آف برود اما نتایج به شکلی رقم خورد که هایپر شهر با کسب مقام نهم از جمع ۱۴ تیم به کار خود در لیگ برتر پایان دهد.

هایپر  شهر از پرتگاه سقوط فرار کرد

پایان رقابت‌های لیگ برای هایپر شهر با آغاز حواشی همراه بود، بازیکنان و کادرفنی این تیم به دلیل عدم دریافت مطالبات خود یکی پس از دیگری اقدام به شکایت کردند تا شرایط این تیم برای سال جدید مبهم شود؛ شکایت‌های هایپر شهر به حدی زیاد شد که حتی پنجره نقل‌انتقالات این تیم نیز از سوی فدراسیون بسته و در خصوص شرایط این تیم شایعات زیادی اعلام شود.

در ابتدا شنیده می‌شد که این مجموعه قصد واگذاری سهمیه خود را دارد ولیکن به دلیل عدم مجوز خروج از استان این سهمیه خریدار از خرید این سهمیه منصرف شده است؛ پس از مدیران باشگاه هایپر شهر اعلام کردند که در لیگ جاری شرکت خواهند کرد و فروش سهمیه این مجموعه منتفی شده است.

سرمربی معرفی اما تمرینات لغو شد

در این بین علی تاجیک نیز به عنوان سرمربی این تیم معرفی شد و حتی این مجموعه اعلام کرد با چند تن از بازیکنان سابق خود جهت تمدید قرارداد به توافق رسیده است و تعدادی از نفرات کادر مدیریتی و اجرایی این تیم نیز از مجموعه هایپر شهر جدا شدند، در این بین انتظار می‌رفت که تمرینات این تیم پیگیری شود و حتی بازیکنان جدیدی نیز به این تیم اضافه شوند اما شرایط به‌گونه‌ای رقم خورد که تمامی این معادلات برهم بریزد.

سرمربی جدید هایپر شهر نتنها در شاهین شهر ماندنی نشد بلکه تمرینات این تیم نیز لغو شد تا بار دیگر شایعات فروش این سهمیه در رسانه‌ها داغ شود؛ در این بین هیأت فوتبال اصفهان وارد حواشی هایپر شهر شد و با ابلاغ ضرب العجل خواستار تعین وضعیت هرچه سریع‌تر مجموعه هایپر شهر شد.

اما ضرب العجل هیأت فوتبال نیز تا این لحظه ثمره‌ای نداشته است و وضعیت این تیم و دومین سهمیه ارزشمند استان همچنان نامشخص است؛ ارزش دومین سهمیه فوتسال استان به دلیل اینکه می‌تواند بستر مناسبی را برای جوانان بومی استان و همچنین استفاده از پتانسیل‌های منطقه را در خود جای دهد حائز اهمیت است؛ سهمیه دوم لیگ برتری اصفهان می‌تواند در کنار گیتی‌پسند بومی‌گرایی لازم را صورت دهد تا بازیکنان و مربیان اصفهانی خود را محک بزنند.

در ابتدا برای مشخص شدن وضعیت تیمداری هایپر شهر از مدیران این تیم شرایط را جویا شدیم ولیکن مدیران این تیم پاسخگوی خبرنگار فارس نبودند.

مدیران هایپر شهر پاسخگو نیستند

حمیدرضا دادخواه با اشاره به تذکر کتبی هیأت فوتبال به باشگاه هایپر شهر، پیرامون حواشی این مجموعه اظهار داشت: هیأت فوتبال استان در طی نامه کتبی در خصوص تعیین وضعیت این مجموعه به باشگاه تذکر داد و خواستار روشن کردن شرایط فعالیت این تیم و همچنین رسیدگی به شکایات آن شد.

دبیر هیأت فوتبال استان اصفهان تشریح کرد: پس از آن باشگاه هایپر شهر در طی نامه‌ای اعلام داشت که قصد حضور در لیگ را دارد اما با توجه به اینکه تا این لحظه این مجموعه هیچ اقدامی قانونی و عملی در این راستا انجام نداده، نمی‌توانیم اعلام کنیم که به تذکر هیأت فوتبال عمل کرده‌اند و یا اینکه تجدید نظری در سیاست خود داشته‌اند؛ هیأت فوتبال همواره همکاری خوبی با مجموعه هایپر داشته ولیکن اکنون وضعیت این تیم اعم تیم‌داری و یا عدم تیم‌داری بر ما پوشیده است.

وی در خصوص اینکه چنانچه مجموعه هایپر شهر وضعیت خود را برای لیگ جاری مشخص نکند چه اتفاقی رخ خواهد داد تشریح کرد: در درجه اول هیأت به دنبال حمایت از مجموعه هایپر شهر برای تیمداری و حضوری قدرتمند در لیگ بود است، ولیکن این مجموعه حتی به تماس‌های تلفنی و پیام‌های ارسالی نیز پاسخی نمی‌دهند تا از شرایط آنان مطلع شویم و بتوانیم به جمع بندی برسیم.

خریدار جدید باید تأیید صلاحیت شود

دادخواه تشریح کرد: قطعا اگر شرایط این تیم به همین نحو ادامه دار باشد، هیأت جهت حفظ سهمیه استان خود وارد عمل خواهد شد و از طریق مبادی قانونی و همچنین فدراسیون فوتبال نسبت به حفظ و بقا این سهمیه اقدام خواهد کرد؛ قطعا هیأت فوتبال اجازه از بین رفتن این سهمیه را نخواهد داد و در ابتدا به دنبال تعامل با هایپر شهر هستیم.

دبیر هیأت فوتبال استان اصفهان در خصوص اینکه شایعاتی مبنی بر مذاکرات خریدار جدید و باشگاه هایپر شهر رخ داده است تشریح کرد: در ابتدای امر هیأت فوتبال باید نسبت به تأیید صلاحیت خریدار جدید اقدام کند و هر فرد و یا مجموعه‌ای اجازه خرید سهمیه را ندارد؛ هیأت فوتبال کم و بیش از مذاکرات انجام شده اطلاع دارد ولیکن با توجه به اینکه استعلام اصلی را باید از جانب باشگاه هایپر شهر داشته باشیم و آنان پاسخگو نیستند نمی‌توان در این خصوص صحبت قطعی داشت؛ مجموعه هیأت فوتبال استان همانند ادوار گذشته، آمادگی لازم را برای کمک جهت حفظ دومین سهمیه فوتسال اصفهان دارد و از هیچ فعالیتی دریغ نخواهد کرد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0