مالک و مدیرعامل باشگاه فوتبال ساحلی شاهین خزر رودسر گفت : بیماری کووید ۱۹ بیشترین آسیب را در فصل گذشته به مجموعه ما وارد کرد.
مدیرعامل شاهین خزر : ورزشگاه جدیدی در رودسر ساخته خواهد شد / با ده تیمی شدن لیگ کیفیت مسابقات بالا می رود

به گزارش پایگاه خبری فوتبال ساحلی ایران، مصعب زالفی در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال ساحلی شاهین خزر رودسر اظهار داشت : فصل گذشته توانستیم تمرینات خوبی را پشت سر بگذاریم و از لحاظ بدنی خود را برای شروع مسابقات آماده کنیم اما متاسفانه پیش از شروع لیگ ۹ بازیکن تیم به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شدند، همین موضوع تیم را از شرایط بدنی مطلوب خود خارج کرد.

وی افزود : با شروع رقابت‌ها متاسفانه نتوانستیم عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذاریم که باید بگویم مهمترین دلیل آن هم کرونا بوده است، در ادامه با تلاش‌های تمامی اعضای کادرفنی و بازیکنان سهمیه تیم در لیگ برتر حفظ شد.

زالفی در خصوص شرایط ورزشگاه رودسر عنوان کرد : در رودسر یک ورزشگاه ساحلی داریم که به دلیل محدودیت‌‌‌های ایجاد شده در فصل گذشته نتوانستیم میزبان رقابت‌ها باشیم، در حال حاضر نماینده مردم رودسر در مجلس شورای اسلامی و فرماندار پیگیر موضوع ساخت ورزشگاه جدیدی هستند که در این خصوص جلسه‌ای نیز برگزار کرده‌ایم، امیدواریم بتوانیم طی مدت زمان باقی مانده شاهد ساخت ورزشگاه جدیدی در رودسر باشیم، فکر می‌کنم اگر بودجه آن در زمان مناسب تخصیص داده شود قطعاً تا پیش از شروع لیگ برتر شاهد تاسیس ورزشگاه جدیدی در رودسر خواهیم بود.

مالک و مدیرعامل باشگاه شاهین خزر رودسر در پاسخ به این سوال که، چه برنامه‌ای برای حضور در فصل پیش‌رو دارید، اظهار داشت : طبق صحبت‌هایی که انجام داده‌ایم از کادر فنی حمایت خواهیم کرد و پیگیر شروع تمرینات هستیم، اما متاسفانه در کنار بیماری کرونا ما محدودیت‌هایی برای برگزاری تمرین در زمین ساحلی داریم‌ چون تا فروردین ماه در رودسر بارندگی وجود دارد و نمی‌شود در زمین ساحلی تمرینات را پیگیری کرد.

وی افزود : به دنبال این هستیم که در یک فضای سربسته مجموعه‌ای برای تمرینات فوتبال ساحلی فراهم کنیم تا در تمام سال شاهد تمرینات رده های سنی و رده بزرگسالان باشگاه باشیم.

زالفی با بیان اینکه، تمامی رده‌های سنی باشگاه فعال هستند، گفت : مجموعه شاهین خزر رودسر به دنبال بازیکن سازی است تا بتواند خدمتی به رشته فوتبال ساحلی در رودسر و کشور انجام دهد، تمامی رده‌های سنی باشگاه کار خود را با قدرت انجام می‌دهند و تا به حال در کشور چند مقام بسیار خوب نیز کسب کرده ایم، امیدوارم این بیماری هر چه سریعتر از بین برود تا دوباره شاهد رونق فوتبال ساحلی در رودسر باشیم. <p >زالفی در خصوص ده تیمی شدن لیگ برتر اظهار داشت : قطعاً این موضوع به بالا رفتن کیفیت لیگ کمک خواهد کرد، درست است کار برای تمامی تیم‌‌ها دشوار خواهد شد اما در نهایت باعث پیشرفت رشته فوتبال ساحلی خواهد شد، امیدوارم روزی تمامی مجموعه های فوتبال ساحلی از شرایط مالی خوبی برخوردار شوند تا بهترین عملکرد را از خود ارائه دهند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0