مدیرعامل سپاهان شهرداری سمنان:

مدیرعامل باشگاه سپاهان شهرداری سمنان گفت : برای حضور موفق‌تر در مسابقات فصل جدید لیگ برتر، نیازمند همراهی تمام مسئولین و دلسوزان ورزش در سطح استان هستیم.
صادقیان: صنایع از فوتبال ساحلی حمایت کنند / فوتبال ساحلی آبروی ورزش استان در سطح کشور است

به گزارش پایگاه خبری فوتبال ساحلی ایران، صابر صادقیان مدیرعامل باشگاه سپاهان شهرداری سمنان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : فصل گذشته توانستیم با تلاش کادر فنی و بازیکنان نتایج قابل قبولی کسب کنیم و از همه مسئولین و عزیزانی که در این راه به ما کمک کردند تشکر می کنم.

صادقیان در ادامه گفت : با کمترین امکانات نسبت به سایر تیم‌ها توانستیم مقام پنجم کشور را کسب کنیم این نشان دهنده توانایی بالای فوتبال ساحلی استان سمنان است، جامعه ساحلی در استان سمنان همواره شاهد کم‌لطفی های فراوانی بوده‌اند، امیدوارم مسئولین استان به فکر این رشته ورزشی باشند چون فوتبال ساحلی افتخار استان سمنان در ورزش کشور است.

صادقیان در خصوص آغاز لیگ برتر از اردیبهشت ماه بیان کرد : پیش از دی ماه مسائل مالی باشگاه را مشخص خواهیم کرد و در نیمه دوم بهمن ماه تمرینات تیم آغاز خواهد شد تا بتوانیم در فصل پیش رو نتایج قابل قبولی کسب کنیم، کادر فنی تیم نیز در فصل گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته و از آنان حمایت خواهیم کرد تا در کنار این دوستان به بهترین جایگاه فوتبال ساحلی کشور برسیم.

صادقیان در پاسخ به این سوال که، چه انتظاری از مسئولین استان سمنان دارید، بیان کرد : قطعاً سرمایه گذاری در ورزش به سود تمام جامعه است و تاثیرات مثبتی بر روی مردم استان خواهد گذاشت، در فصل گذشته چند جلسه با مسئولین برگزار کردیم و قرار بود بحث اشتغال بازیکنان پیگیری شود که متاسفانه تا به این لحظه چنین موضوع عملی نشده است و در حال حاضر نیز پیگیر این موضوع هستیم، بازیکنان فوتبال ساحلی در استان سمنان باید حمایت شوند چون این افراد شادی به جامعه تزریق می‌کنند.

وی افزود : استان سمنان از لحاظ حضور صنایع شرایط مطلوبی دارد و در صورتی که صنایع از ورزش حمایت کنند قطعاً شاهد پیشرفت چشمگیری در این بخش خواهیم بود، امیدوار هستیم برای سال‌های آینده صنایع جهت حمایت از فوتبال ساحلی اقدام کنند تا شاهد شکوفایی هرچه بیشتر استعدادهای استان باشیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان شهرداری با بیان این که ورزشگاه سمنان شرایط خوبی دارد، بیان کرد : در فصل گذشته ورزشگاه سمنان در دو مرحله میزبان رقابت‌ها بوده است، حتی مرحله نهایی مسابقات نیز در این ورزشگاه برگزار شده و در حال حاضر امکان میزبانی در سمنان برای ما وجود دارد، اما قطعاً نقص هایی وجود دارد که به دنبال پوشش این موارد هستیم.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0