باشگاه فرش آرای مشهد با هدایت مجید مرتضایی در لیگ برتر فوتسال کشور حضور دارد و امیدوار است این بار به جمع 4 تیم برتر راه یابد.
فرش آرا امیدوار به جبران در لیگ برتر فوتسال

به گزارش فوتسال۲٠۲٠، باشگاه فرش آرا مشهد فصل گذشته توانست نتایج قابل قبولی کسب کند، آنها در دیدار برابر سن ایچ ساوه تا یک قدمی صعود به نیمه‌نهایی لیگ برتر پیش رفتند اما در ثانیه‌های پایانی با دریافت گل تساوی  نتوانستند در ضربات پنالتی از سد حریف خود عبور کنند و جلوی چشمان هواداران خود از صعود به جمع چهار تیم لیگ برتر ناکام ماندند.

مشهدی‌ها در این فصل هم با اعتماد به مجید مرتضایی سکان هدایت تیم خود را بار دیگر به این مربی سپردند تا شاید مرتضایی بتواند این بار آنها را به قله فوتسال کشور برساند.

نماینده استان خراسان رضوی برخلاف فصل گذشته در نقل و انتقالات فعالیت چندان خوبی نداشت و چند بازیکن تاثیرگذار از جمع آنها جدا شدند. آنها همچنین نتوانستند بازی‌های تدارکاتی مناسبی داشته باشند و اکثر بازی‌ها خود را برابر تیم‌های مشهدی که در لیگ‌های پایین‌تر حضور دارند برگزار کردند.

حال پس از جدایی چند بازیکن تاثیرگذار این مجموعه و انجام نشدن بازی‌‌های تدارکاتی چندان مطلوب انتظار می‌رود کار برای نماینده مشهد در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر دشوار شود.

این روزها که به دلیل شیوع ویروس کرونا و همه گیرشدن آن تکلیف برگزاری لیگ برتر مشخص نیست. شنیده می‌‌شود مرحله نخست لیگ قرار است به صورت مجتمع  برگزار شود. در صورت مجتمع شدن مسابقات زردپوشان شهر مشهد کار دشواری برای موفقیت خواهند داشت، چون هنوز نتوانستند برابر تیم‌های قدرتمند لیگ برتری شرایط خود را بسنجند و بازی برابر تیم‌‌های سطح پایین‌‌‌‌تر ملاک خوبی برای کیفیت این تیم نخواهد بود.

باید دید آیا این تیم مدعی می‌‌توانند عملکرد فصل گذشته خود را جبران کند یا اینکه کار برای آنها بازهم دشوار خواهد شد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0