مدیرعامل تیم فوتسال شهید منصوری قرچک درباره شرایط این تیم در لیگ برتر توضیحاتی را بیان کرد.
داورزنی پول قرارداد خود را در زمان مدیریت من کامل دریافت کرد

به گزارش فوتسال۲٠۲٠، رضا سهم الدینی مدیرعامل تیم فوتسال شهید منصوری قرچک اظهار داشت: حسن زاده با رضا داورزنی ارتباط بسیار دوستانه‌ای دارد.  البته می‌خواستیم از سرمربیان بومی استفاده کنیم، اما متاسفانه داورزنی برخلاف میل ما با تیم دیگری قرارداد امضاء کرد و به همین دلیل با تصمیم اعضای هیئت مدیره تصمیم گرفتیم برای دومین بار با حسن زاده وارد مذاکره شویم. خوشبختانه قرار شد فصل بعد او به عنوان سرمربی روی نیمکت تیم شهید منصوری قرچک قرار گیرد.

در زمان مدیریت من داورزنی قرارداد خود را کامل دریافت کرد

مدیرعامل تیم شهید منصوری قرچک درباره اینکه چرا در همان بار اول که با حسن زاده مذاکره کرده بود به توافق نرسید بیان داشت: نظر ما ابتدا این بود که اگر بخواهیم تیم را به قرچک ببریم بهتر است از مربی بومی مثل داورزنی استفاده کنیم. متاسفانه بعد از این موضوع داورزنی با یکی از رسانه‌ها مصاحبه‌ای انجام داد و  در آنجا گفت من به مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه شهید منصوری اعتماد ندارم و ترجیح می‌دهم که با این تیم کار نکنم. من بلافاصله بعد از این مصاحبه با داورزنی صحبت کرده و به او گفتم زمانی که شما با باشگاه ستارگان ورامین قرارداد امضاء کردید من در این باشگاه نبودم.

سهم الدینی ادامه داد: جالب است زمانی که من به عنوان مدیرعامل تیم ستارگان ورامین انتخاب شدم، داورزنی پول قرارداد خود را کامل دریافت کرده بود. او اگر مسلمان باشد کاملا متوجه می‌شود که در زمان مدیریت بنده حال تیم بسیار خوب بوده و این را می‌توان از نتایجی که تیم فصل قبل در مسابقات لیگ کسب کرد، متوجه شد.

برگزاری مسابقات لیگ به صورت متمرکز به ما ضربه می‌زند

مدیرعامل تیم شهید منصوری قرچک اظهار داشت: برگزاری بازی‌های لیگ به صورت متمرکز برای تیم‌هایی مثل ما که با حامیان مالی قدرتمندی قرارداد امضاء کرده اند چندان خوب نیست، زیرا این حامیان مالی به شرطی با ما قرارداد امضاء می‌کنند که بازی‌ها به صورت زنده پخش شود. ما با شبکه ورزش قرارداد امضاء کرده ایم، به همین دلیل اگر قرار باشد بازی‌های به صورت متمرکز برگزار شود به احتمال بسیار زیاد قرارداد ما با شبکه ورزش لغو خواهد شد. به هر حال ما تابع دستورات ستاد مبارزه با کرونا و سازمان لیگ فوتسال هستیم و هر دستوری که ابلاغ کنند ما آن را خواهیم پذیرفت.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0