• گروه مطلب:| خبر| باشگاهی|
  • کد مطلب:839
  • زمان انتشار:يکشنبه 19 مرداد 1399-21:41
  • کاربر:.
با تصمیم جدید کمیته استیناف؛

کمیته ی استیناف با تصمیمی اشتباه، یک امتیاز از تیم آرنوش کاشان کسر کرد
معادلات سقوط در لیگ دسته اول بهم می خورد

به گزارش فوتسال۲۰۲۰، در لیگ دسته اول کشور فصل ۹۸ از تیم آرنوش کاشان ۱۱ امتیاز بعلت استفاده از سعادت براتی بعنوان بازیکن غیرمجاز توسط کمیته ی انضباطی و با تأیید کمیته ی استیناف کسر گردید.

 پس از اعتراض تیم های کراپ الوند (دور رفت _ هفته هشتم)، تابلونصر شهرکرد(دهم)، گهر زمین سیرجان(یازدهم) و نماسازان آبادان (سیزدهم) ، کمیته انضباطی سعادت براتی بازیکن آرنوش را با صدور رای موقت از بازی کردن تا اطلاع ثانوی منع کرد و تیم آرنوش کاشان مجبور شد بدون استفاده از این بازیکن مقابل تیم فودکا تهران در هفته پانزدهم بازی کرد.

پس از این بازی با اعتراض آرنوشی ها به کمیته استیناف، این کمیته اجازه بازی کردن سعادت براتی را صادر و ابراهیم شکوری دبیرکل وقت طی نامه ای به سازمان لیگ موضوع را ابلاغ نمود و با ابلاغ سازمان لیگ به باشگاه آرنوش، این بازیکن مقابل تیم های شهرداری قرچک (هفته شانزدهم)، خالص سازان زنجان( هفته هجدهم)، کراپ الوند(کراپ الوند ایرانیان) و تابلو نصر شهرکرد(بیست و یکم) به میدان رفت اما در این بین کراپی ها در دیداری که در هفته نوزدهم و دور برگشت با نتیجه ۴_۴ به پایان رسیده بود نسبت به حضور این بازیکن معترض شدند و کمیته انضباطی بدون توجه به رای رفع اثر محرومیت بازیکن آرنوش در این دیدار، نتیجه را سه بر صفر به سود کراپ الوند اعلام نمود.

 کمیته استیناف هم پس از بررسی، در اشتباهی عجیب و بدون توجه به رای صادره ی خود در خصوص رفع اثر محرومیت بازیکن آرنوش در بازی برگشت مقابل کراپ الوند ایرانیان، رای صادره از کمیته ی انضباطی را تایید و در کل ۱۱ امتیاز از آرنوش کسر گردید.

این اشتباه عجیب در کسر یک امتیاز کسب شده مقابل کراپ الوند ایرانیان در بازی برگشت باعث شد آرنوش کاشان با ۱۹ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به نماسازان آبادان به لیگ دسته دوم سقوط کند.

مسئولان آرنوش کاشان مکاتبات لازم را با سازمان لیگ، کمیته انضباطی و استیناف نسبت به تصمیم اشتباه در خصوص رای دیدار برگشت با کراپ الوند انجام داده اند که در صورت قبول اشتباه و تصحیح رای، آرنوش با ۲۰ امتیاز در رده هفتم در لیگ ماندگار و نماسازان آبادان با ۱۹ امتیاز بهمراه خالص سازان از گروه دوم به لیگ دسته دوم سقوط خواهند کرد. همچنین با کسر ۲ امتیاز از کراپ الوند ایرانیان، این تیم با ۳۵ امتیاز باز هم در صدر گروه دوم قرار می گیرد.

 

 مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0